додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Любителі випити за кермом можуть залишитися без коліс

Любителі випити за кермом можуть залишитися без коліс

0

Любителі випити за кермом можуть залишитися без коліс. Так, у автомобілістів, а також мопедистів, які тричі і більше злісно порушать цей пункт правил дорожнього руху, забиратимуть транспортні засоби. Робитимуть це на підставі судового рішення представники Державної виконавчої служби. Посприяє цьому і ДАІ. Вони доставлять автівку чи мопед порушника на штрафмайданчик. Далі – справа техніки: транспортний засіб оцінять та продадуть, залишок коштів від сплати штрафів та за оплату роботи експертів повернуть власнику.

Пити за кермом небезпечно, а головне – дуже дорого. Кілька чарок можуть коштувати власного транспортного засобу. Так, достатньо тричі потрапити нетверезим за кермом до рук працівників ДАІ – і можете попрощатися із власним чотири чи двоколісним другом. Це – нова креативна акція від Державтоінспекції та Державної виконавчої служби.
Віктор Козаченко, старший інспектор відділу ДАІ м. Черкаси: «Після рішення суду про оплатне вилучення транспортних засобів до нас надходять постанови, також вони підходять до ДВС, ми з ними разом спілкуємося і проводимо спільні заходи по вилученню транспортного засобу».
У результаті ДАІ доставляє авто порушника на штрафмайданчик, ДВС – проводить опис і арешт майна. Така співпраця – корисна та просто необхідна, – зізнаються даішники. Адже з кожним роком любителів поганяти з вітерцем та хмелем у голові стає усе більше.

Віктор Козаченко, старший інспектор відділу ДАІ м. Черкаси: «Так, якщо у 2009 році до ДАІ надійшло лише 4 постанови суду про оплатне вилучення авто, то у 2010 – вже десять».
Після опису та арешту майна буде проведена також і експертна оцінка. У підсумку – автівка чи скутер порушника та боржника підуть з молотка.
Оксана Вельган, центральний відділ ДВС міського управління юстиції: «Майно буде продане на аукціоні, гроші будуть передані порушнику, точніше – той залишок, що залишиться після погашення заборгованості».
Утім, у порушників є ще шанс повернути назад рідні колеса.
Оксана Вельган, центральний відділ ДВС міського управління юстиції: «Вони можуть оскаржити рішення у керівництва ДВС або в суді».
На це боржник матиме 10 днів. В іншому випадку – горе-водій може забути про рідне авто чи мотоцикл щонайменше на три роки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version