Незвичний диво-концерт у стилі фламенко, латинос, кантрі-н-вестерн та французько-циганської музики влаштували брати-близнюки Олександр та Юрій Гавриленки у власній кактусовій теплиці. Музиканти та власники кількох тисячної оранжереї кактусів впевненні: рідкісним рослинам така драйовова музика до вподоби. Вони ростуть швидше та квітнуть частіше. Королі кактусів вже мріють про створення музею колючих у Черкасах та про випуск власних альбомів. Адже вже мають чималий творчий музичний доробок.
Тут спекотно, як на справжньому Дикому Заході. Скрізь – тисячі кактусів, лунає музика у стилі кантрі. А ось і джерело диво-звуків. Два справжніх ковбої з українськими іменами – Сашко та Юрій. Саме вони влаштували дивовижний концерт серед кактусів. Схожі, як дві краплі води, музиканти драйвово видають на-гора улюблену музику Президента Ющенка – французьку з присмаком народно-циганської.
Музикою брати захопилися ще у 8-му класі. Виступають на концертах та святах. І вже мріють про власні альбоми.
Олександр Гавриленко, музикант: «Ми намагалися передати тією музикою дух тих часів, Дикого Заходу, як там було важко жити».
А це – ще давніше захоплення Гавриленків. Кактусами брати полюбили ще у 5-му класі. Звідки взявся потяг до цих рослин, брати не знають. Утім, хобі і сьогодні їх надихає.
Юрій Гавриленко, музикант: «Давно відомо, що рослини реагують на гарну музику, на класику, на щось мелодійне, ліричне. Ми не граємо чогось важкого, страшного, у нас все мелодійно!».
Кількість колючок та їх власників королі кактусів не підраховували. Кожен – особливий, є і рідкісні екземпляри. Приміром, отруйні або занадто дорогі.
Найбільший подарунок господарю від колючого – цвітіння. Відбувається це здебільшого навесні. Взимку ж кактуси на голодній дієті. Поливати їх цієї пори року не потрібно. Загалом ці колючі не дуже примхливі, – зізнаються брати. І добре відчувають любов та тепло. Утім, на життя цим та іншим музичним хобі не заробиш, – зітхають талановиті черкащани.