додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Із початку року на Черкащині під колесами автівок загинуло більше сотні людей

Із початку року на Черкащині під колесами автівок загинуло більше сотні людей

0

Черкащани гинуть під колесами. Лише з початку року в області сталося з півтисячі дорожньо-транспортних пригод. У результаті, 112 осіб загинули та близько 700 отримали травми. Найчастіше у ДТП страждають пішоходи. Аварії, кажуть ДАІшники, стаються через недотримання водіями належної дистанції на дорозі, перевищення швидкості та неповагу до інших учасників дорожнього руху. Продовжать наші кореспонденти.

В області пройшов тиждень безпеки руху. Необхідність проведення таких заходів, за словами ДАІшників, викликана невтішною статистикою ДТП.
Ігор Лагода, в. о. начальника УДАІ УМВС в Черкаській області: «На території Черкаської області зареєстровано 523 ДТП. Загинули 112 осіб і 648 отримали травми».
Причини дорожніх аварій, кажуть ДАІшники, традиційні: водії не дотримуються належної дистанції на дорозі, перевищують швидкість і не поважають інших учасників руху, зокрема пішоходів.
Ось тут цілий полігон понівечених залізних коней. Замість автівок – півсотня бляшанок. Лишитись живою та не травмованою ось у таких дорожньо-транспортних пригодах людині майже неможливо, говорять інспектори.
Володимир Ліщенко, старший інспектор зі зв’язків із громадськістю УДАІ в Черкаській області: «З початку року тут травмовано 12 осіб. Причому вони були травмовані у трьох ДТП».

Це Володимир Ліщенко говорить про перехрестя Смілянської – Ільїна. Причина частих дорожньо-транспортних пригод тут – великий транспортний потік. Не краща ситуація і на перехресті вулиць Смілянська – Благовісна, Ільїна – Б. Хмельницького та Шевченка – Можайського. Найчастіше у ДТП страждають пішоходи. За статистикою, під колеса потрапляють люди, віком від 20 до 45 років. Побільшало аварій із вини молодих і недосвідчених водіїв.

Володимир Ліщенко, старший інспектор зі зв’язків із громадськістю УДАІ в Черкаській області: «Значну частину ДТП скоюють люди з невеликим водійським стажем. Вони надто самовпевнені та не дотримуються правил».
Щоб зменшити кількість смертельних випадків і травматизму на черкаських дорогах, ДАІшники проводять профілактичні заходи в навчальних закладах і бесіди з водіями.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version