Струмки води по стелях і стінах. Та постійна сирість і пліснява. Так живуть мешканці одного із черкаських гуртожитків. Люди нарікають і на дірявий дах, і на бездіяльних комунальників. Ірина Куйбіда продовжить тему.
Що вище, то страшніше. У цьому під’їзді вже на другому поверсі видніються потьоки. Люди "озброюються" відрами й мисками, аби хоч якось захиститись від дощів.
Ірина Соломка, мешканка гуртожитку: "Ми хочемо, щоб саме головне, нам зробили дах. Ми більше нічого не просимо. Самі у своїх тамбурах робимо ремонт. Але зараз це зробити неможливо. Адже постійно на нас з даху ллється вода. Не просто капає,а ллється"
Картини розрухи тут ледь не на кожному кроці. Кажуть: вода неодноразово замикала й проводку.
Марина Мамаєва, мешканка гуртожитку: "Возле комнаты прям течет. Ставим ванночку, чтобы вода не капала вниз. Потому что может потечь и в комнату. Сделали ремонт, жалко своего труда. И маленькие дети… Замкнет проводка- будет все печально"
Шукати правди обурені мешканці ідуть до ЖЕКу. Втім, ані директора, ані майстра на місці не застають. Усі претензії доводиться вислуховувати бухгалтеру.
Директор ЖЕКу від проблеми не відхрещується. Погоджується: дах ремонтувати треба. І не частково, а капітально. Втім, розводить руками, грошей катма. Бо мешканці, мовляв, боргують за квартплату.
Сергій Риндін, директор ТОВ "ЖЕК "Будівельник": "Раньше материал стоил, например, один рулон бикроэласта 234 рубля с ПДВ. Сейчас стоит 550 гривен. Если поступления жильцов по квартирной плате составляют в месяц 22465 гривен, в том числе, мы должны отдать налоги. Этой суммы, которую выплачивают жильцы, ее практически не хватает. Тем более, с 2011года за этим домом числится задолженность по квартплате. В настоящий момент – 53 тысячи"
Вихід із ситуації все ж є: мешканцям пропонують зібрати кошти на ремонт у рахунок майбутньої квартплати. Залатати дах обіцяють власними силами.