додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Гуртожиток для військових на межі розрухи

Гуртожиток для військових на межі розрухи

0

Ні нашим, ні вашим. Гуртожиток для військових, що по Ільїна, на межі розрухи. Та ремонтувати його – нікому. Бо на балансі міста він не стоїть, а підпорядковується Білій Церкві. Там же обов’язки перекладають на людей, аби вони лагодили все власним коштом. Ті й раді, але не мають права. Чому – розкаже Яна Федоровська.

Коридори, ванна, туалет. У гуртожитку для військових, каже Алла, усе на межі розрухи. За неї мешканці сплачують майже по тисячі гривень щомісяця.

Алла Обруч, мешканка гуртожитку: "Я перебуваю в декретній відпустці, отримую тільки допомогу на дитину і чоловікова зарплата. Платить з його зарплати і з допомоги на дитину за оці умови я не погоджуюсь ні за що. За що платить по 800-1000 грн. в місяць?"

Віктор Шмондрик, мешканець гуртожитку: "Гарячої води немає вже мабуть років з сім. Яка може бути гаряча вода, якщо в нас навіть кранів нема на гарячу воду?"

За законом – це тимчасові умови для тих, хто у черзі на власне житло. Та таких сімей тут назбиралося уже з півсотні. Більшість тутешніх людей – десятки років у "режимі очікування". І, аби хоч якось покращити умови життя, лагодять гуртожиток самотужки. На скільки стає коштів.

Валерій Ященко, мешканець гуртожитку: "Дві сім’ї зібрались і купили плиту. Ото тільки дві плити остались, що їхні, все, тут більше все наше. Все: ремонти, крани – за свої гроші. Нам ніхто не дає ні копійки".

Мешканці кажуть: проблеми із будинком почались після зміни власника. 10 років тому прилеглу військову частину закрили. Відтоді гуртожиток у "підвішеному стані".

Неля, мешканка гуртожитку: "Наше приміщення називається службовим. На обліку воно ніде не знаходиться. І брати нас ніхто не хоче, тому що приміщення в аварійному стані. Ремонтувати це все за свої кошти, але права робить ми тут нічого не маємо. Ну так нам кажуть"

Віктор Нечепоренко, мешканець гуртожитку: "Земля є, територія, а гуртожитку немає. Зовсім не існує його, ні будівлі. На цю будівлю нема паспорта навіть, а люди живуть. Я не знаю, як так вийшло, цю будівлю і людей передали в Білу Церкву і зараз люди платять гроші"

З цим люди звертались спочатку до коменданта гуртожитку, потім до міста, а потім штурмом пішли на Білу Церкву. Кажуть, комісія звідти приїздила вже не раз. Та щоразу справа далі обговорень не просувається.

Військовий із Білої Церкви: "Розглядаю вашу скаргу, яка була вами написана. Порядок роботи – там написано вами багато чого. Мені з офіцерами необхідно з вами поспілкуватися з кожним окремо"

Допоки триватиме житлова тяганина, місцеві не знають. Та, запевняють, готові боронити свої права до останнього.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version