Готові працювати

0

Сотні студентів стали вправними банкірами завдяки роботі в навчально-тренувальному банку «Славутич». Уже десять років навчально-тренувальна фірма акціонерний комерційний банк «Славутич» працює в Черкаському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України. Його директор Микола Дмитренко разом із німецькими партнерамив рамках україно-німецької програми «Трансформ» відкрили перший на теренах колишнього СРСР і єдиний в Україні навчально-тренувальний банк. Навички роботи у відділахсучасного комерційного банку студенти здобувають у навчальному закладі, де є всі атрибути банківської справи.

Для викладачіві студентів десятиріччя навчально-тренувального банку «Славутич» – особлива подія. Не менш схвильований пан Томас Шуман, колишній виконавчий директор Академії «ТС-Консалтінг», професор Берлін-Бранденбурзької освітньої академії. Томас Шуман брав участь у запровадженні проекту в інституті.
Томас Шуман, ініціатор створення НТФ АКБ «Славутич»: «Я знаю, що банк дуже успішно розвивається. Мене особливо радує те, що проект, який ми закрили в Німеччині, отримав продовження в Черкасах. За цей банк стали відповідати українські колеги. Завдяки їм навчально-тренувальний банк розвивається далі».
Сьогодні чимало банкірів вдячні директорові інституту Миколі Дмитренкові. Десять років тому він активно втілював проекту життя. Тепер випускники навчальної установи є провідними спеціалістами фінансово-кредитної системи України.

Микола Дмитренко, директор Черкаського інституту банківської справи УБС НБУ (м. Київ): «Саме завдяки тому, що наш банк працює, наших студентів беруть на роботу. На всеукраїнських олімпіадах серед 75 вищих навчальних закладів, університетів та інститутів наші посідають перші місцяв дисциплінах –«облік і аудит», «банківська справа».
Віктор Шуршин, директор Черкаського Головного регіонального управління «ПриватБанку»: «Раніше була проблема підготовки кадрів. Багато ще навчалися, а зараз маємо готових спеціалістів, які відразу приступають до роботи».
Банкіри дякують за кваліфіковані кадри. У стінах АКБ «Славутич» зі звичайних студентів виростають касири, бухгалтери й економісти.
Юлія Бондаренко, студентка Черкаського інституту банківської справи УБС НБУ (м. Київ): «Ми касири, працюємо з валютою, здійснюємо банківські операції. Міняємо долари, євро, франки, єни».
Юлія Береза, студентка: «Номінал різний, друкуємо «гроші» зі звичайного паперу у видавничому відділі».
Гроші несправжні, банк віртуальний, операції – умовні. Всі посади обіймають студенти, починаючи від голови правління до виконавця-операціоніста. Тим не менш уже цього року банк «Славутич» отримав прибутків на суму 393 мільйони гривень.
Квітка Наталя, голова правлінняНТФ АКБ «Славутич»: «Студенти з року в рік усе більше зацікавлюються. У штаті зараз 80 осіб із 1 по 5 курс. Ми маємо тут практику, безцінний досвід, якого ніде не здобути».
Лариса Барабан, заст. завідувача НТФ АКБ «Славутич»: «Колектив працює за міжнародними стандартами. Ми навчаємо студентів компетентності. Вони можуть гідно конкурувати. Вони вивчають ділове спілкування, іноземні мови, щоб адаптуватися до ринкових умов і вирізнятися на ринку праці».
За попередній навчальний рік тренувальний банк модернізований, згідно з вимогами сучасного комерційного банку. Студенти сміливо проводять збори акціонерів, правління банку розробляє стратегії, а працівники відділів отримують досвід практичного здійснення банківських операцій. На наступні десятиліття в них багато планів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version