Фізкульт-відпочинок!

0

Свою роботу цьогоріч відновив спортивно-оздоровчий табір «Юний моряк». Посприяла цьому міська влада. За кошти, виділені з бюджету, на базі відпочинку провели благоустрій території, відновили систему водопостачання та облаштували харчоблок, санвузли та спортивні майданчики. Починаючи з 20 червня, у таборі вже встигли відпочити близько 200 маленьких черкасців. Нині на відпочинку перебувають дітлахи третьої зміни – спортсмени комплексної дитячої спортивної школи «Вулкан». Більше про табірне дозвілля юних спортсменів – у сюжеті далі.

Військово-спортивний наметовий табір «Вулкан» працює на базі «Юних моряків» біля села Свидівок ще з початку літа. У таборі вже відпочили вихованці черкаських дитячих і юнацьких спортивних шкіл. Нині в наметовому містечку перебуває 80 дітей. Вони відпочиватимуть на базі впродовж двох тижнів.
8-річний Женя в таборі разом із двоюрідним братом Кирилом. Сьогодні товариші на посту. Обов’язки «чергових» хлопчаки виконують сумлінно.
Розпорядок дня мешканців табору чітко регламентований: здоровий сон, військово-спортивна підготовка та вільний час. У денні години дітлахи надають перевагу рухливим іграм: футболу, волейболу, баскетболу, настільному тенісу. До смаку відпочивальникам також водні види спорту.
Ігор Яременко, директор спортивно-оздоровчого табору «Юний моряк»: «Діти займаються основами рукопашного бою, вивчають найпростіші прийоми самозахисту. Це не бойові знання, а прикладні, ті, які, не доведи Господи, знадобляться їм за тяжких обставин у житті».

Окрім того, для юних спортсменів тренери табору проводять майстер-класи з метання ножів і стрільби з пневматичної зброї. Цікавою є можливість проходження практичного курсу «Юний моряк» на річковому судні.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Ми бачимо судно «Вулкан», на якому щотижня проводять практичні заняття з виходом на Дніпро, в акваторію. Діти освоюють практичні навички керування судном, навігацію, вивчають машинне відділення».
Нині посадовці розглядають питання додаткового фінансування. Так, лише на ремонт баркасу клубу «Юних моряків» потрібні 800 тисяч гривень. Мовляв, орендувати корабель задорого, а от після повного відновлення судна, що перебуває у власності клубу, юні підкорювачі дніпровських хвиль зможуть виходити у повноцінний навчальний рейд – на три-чотири дні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version