Позитивні передбачення, безкоштовні обійми і спонтанні прояви почуттів. Так у Черкаському національному відзначають Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Святкують його вже вчетверте. Аби здивувати студентів і викладачів – організатори до останнього тримали подробиці в секреті. Зрештою спантеличили всіх. Як шириться вірус доброти бачила наша Вікторія Хамаза.
– Твори добро, бо ти – людина!
Позитивні та веселі. Посланці доброти ширять серед студентства епідемію щастя. Головний симптом – прояв доброти. Джерело зараження – скринька передбачень. Руку в неї опускають як студенти, так і викладачі.
Лілія Нечепоренко, викладач: «Щоб я жила в раю і кохала. Дуже приємно, молодці».
Позитивні прогнози розходяться на ура. Заражені вірусом доброти віддячують обіймами.
Олена Коломієць, викладачка: «Що більше таких вчинків, то краще, бо це поліпшує настрій, приносить відчуття радості, повноти життя».
Є й ті, кому обійми дістаються задарма. Кому ж не пощастило – отримує символічну стрічку. Це щоби ніхто не почувався самотнім.
Валентина Тихолоз, викладачка: «Приємно здивовані такою увагою студентів. Я сподіваюся, що зі свого боку будемо дарувати і щирість, і усмішку, і любов. Бо це притаманне нашій професії».
Організатори акції кажуть: творити добро можна щодня. Починати радять із усмішок та обіймів.
Марина Литвиненко, представник благодійного фонду «Інсайт»: «Ми хотіли показати людям, що навіть елементарна добра справа дарує настільки позитивні емоції, наскільки це важливо в нашому житті».
Юля, студентка: «Такі акції поєднують, знаходиться щось спільне між людьми. Після таких акцій хочеться творити щось добре та світле».
Не лише словами, але і справами. Посланці доброти зізнаються: хороші вчинки роблять не лише у свята, а й щодня.
Такі спонтанні прояви добра студенти обіцяють робити частіше. Аби кожен почувався щасливим і потрібним.