Енергетики – дітям. У період літнього відпочинку в таборах юних черкасців навчають «електричної грамоти». Озброївшись книжками, брошурами та усмішкою, працівники ВАТ «Черкасиобленерго» ідуть до дітей, щоб розповісти їм про безпечне використання електроенергії. Адже кожне третє ураження отримує саме молодь. На черговій зустрічі побували і кореспонденти ВІККА-НОВИН.
У дитячому оздоровчому комплексі «Придніпровський» відпочиває 280 дітей. Літо – пора радості та безтурботності, тож школярам не до науки. У заміському таборі щодня розваги, конкурси, дискотеки. Утім, цього разу діти зібралися не на концерт. До них завітали представники одного з найбільших підприємств регіону – ВАТ «Черкасиобленерго». Доведеться слухати та міркувати.
Валентина Гоік, прес-секретар ВАТ «Черкасиобленерго»: «Немає жодного села чи вулиці, де б не було світла, але так було не завжди. 100 років тому тут з’явилася електроенергія».
Після короткого екскурсу в минуле енергетичної галузі та розповіді про підприємство Валентина Іванівна нагадує присутнім правила електробезпеки. А щоб краще знали не лише їх, а й відомості про струм, провідники, напругу тощо, компанія презентувала пізнавальний журнал для школярів «Енергетика очима дітей». Аби підростаюче покоління краще орієнтувалося у електричних одиницях, підприємство випустило спеціальні гроші: кулони, ампери та оми. Усе – заради того, щоб зацікавити молодь.
Тетяна Ляпкало, старша вожата ДОК «Придніпровський»: «Наше підростаюче покоління активне та жваве, тож добре, що їм надають таку інформацію».
Найкраще засвоюють інформацію діти працівників товариства.
Артем, відпочивальник: «Я багато знаю про енергетику, бо мій дідусь працював там начальником. Якщо обірваний дріт, до нього не можна наближатися».
Поширення інформації про небезпеку електричного струму з метою запобігання ураженням – одна з основних завдань підприємства. Енергетики за те, щоб контакти споживачів із електроприладами були лише безпечними.