додому Новини на ВІККА ВіККА-новини До Черкас завітали історичні персонажі Санкт-Петербурзького музею воскових фігур

До Черкас завітали історичні персонажі Санкт-Петербурзького музею воскових фігур

0

Петро І, Катерина Олексіївна та Єлизавета Петрівна, Михайло Ломоносов, Олександр Суворов, Наполеон Бонапарт, Лев Толстой, Григорій Распутін та інші відомі історичні персонажі оселилися у черкаському художньому музеї. Воскові фігури цих та інших людей, які так чи інакше причетні до таємниць царської сім’ї, привіз на огляд черкащанам Санкт-Петербурзький музей воскових фігур. І хоча цим експонатам вже більше 20 років, вони і досі мають вражаючий вигляд. Родзинка цьогорічної виставки – історично відтворена, а від того і цілком реалістична картина розстрілу царської сім’ї.

Алевтина Коношок, менеджер виставки: «Рост Петра первого был 2,04 см, а размер ноги – 38 см, вот такой он был нескладный юноша…»
Ці та інші цікаві факти про осіб королівської крові може дізнатися кожен, хто завітає до кімнати, де у воскові завмерла історія. Усі фігури виконані у повний зріст. Коштує одна – від 2 до 5 тисяч доларів. На створення ж такої точної копії людини потрібно 14 фахівців та три місяці.
Олена Зубаревич, менеджер виставки: «Натуральные волосы, которые покупаются в парикмахерской, глаза – это протезы из института Федорова, которые заказываются специально под фигуру. И зубные протезы – тоже все натуральное».
Олена Зубаревич, менеджер виставки: «Именно на эту выставку Романовых костюмы шили на Ленфильме, потому что это исторические костюмы, должны быть именно той епохи».
Ця виставка – найстаріша, але водночас і найпопулярніша у колекції Санкт-Петербурзького музею воскових фігур. Їй вже за 20. Утім, завдяки дбайливому догляду та обережному транспортуванню – має презентабельний вигляд. Ще один секрет «вічної молодості фігур» у тому, що вони розбірні.

Олена Зубаревич, менеджер виставки: «Воск съемный, специально упаковывается, хрупкий очень, тряска на него влияет… Поэтому фигурки раздевают, разбирают».
Родзинка цьогорічної виставки – емоційна та аж занадто реалістична картина розстрілу царської сім’ї. На кількох метрах експозиції застигла жахлива і кривава, але від того не менш реальна історія.
Алевтина Коношок, менеджер виставки: «В ніч з 16 на 17 липня 1918 року прийшли чекісти, розбудили сім’ю, вивели їх у підвал дому, Юровський, який керував цим розстрілом, потім і розказав подробиці цієї історії».
Всього на виставці представлено 40 історичних воскових фігур, які так чи інакше причетні до таємниць царської сім’ї.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version