Алею сніговиків у Черкасах створили місцеві школярі та студенти. Згуртував «сніжних» скульпторів черкаський «Палац молоді». На все про все в учасників змагання була година часу, купа снігу та бажання перемогти. Дітлахи на славу повеселилися, а переможці отримали торт у формі снігової баби. Продовжує Марина Лук’яненко.
«Усі баби мріють стати нареченими» – так свою композицію нарекли студентки Університету технологій і дизайну. Фантазії та зусиль для снігового шедевру дівчата не пошкодували.
Юлія Басиста, студентка: «Ми хотіли пару зліпити, але були обмежені в часі, вирішили зліпити лише наречену».
Команда 28-ої школи – «Смурфики» – мнад своїм сніговиком працювала близько години.
Владислав Кравчук, школяр: «Ліпимо снігову бабу, яка називається… баба».
Снігова баба школярів приїхала до Черкас із Фінляндії. Вона, за словами малечі, шукає свого Діда Мороза. Аби баба не сумувала, маленькі скульптори співають їй пісень.
Поряд працює команда 26-ої школи. Свого сніговика учні вбрали в українські шати.
Микита Кравцов, школяр: «Ми робили цього сніговита з любов’ю, усім класом. Реквізит готували також усі разом, дещо принесли з дому, дещо зі школи».
Щоб працювалося веселіше, малеча час від часу вигукує переможний девіз.
На славу попрацювала і 27-а школа. Сніговик цієї шкільної команди став улюбленцем публіки. Відвідувачі охрестили його черкаським Гаррі Поттером.
Денис Білоусов, школяр: «Ми – хлопці дуже сильні, тому качали сніговика, а наші дівчата – не дуже сильні, тому вони своїми лагідними ручками прикрашали його й одягали».
30-а школа зі снігу створила символ Євро-2012.
Владислав, школяр: «Ми вболіваємо за Україну, за наших , хочемо щоб переміг наш сніговик».
Над створенням алеї сніговиків разом працювали 18 команд. Роботу кожної з них оцінювало фахове журі.
Євгеній Кривий, член журі: «За майстерністю виконання, за самим задумом, за тим, як працює команда й т.д.».
Урешті-решт, усі учасники отримали подяки, грамоти та заохочувальні призи. Команда-переможець стала власником тематичного торту – у формі снігової баби.
Ольга Сисоєва, директор «Палацу молоді»: «Скульптури справді цікаві, дуже хотілося б зберегти їх, тому хочу поросити не здійснювати черкасців вандальних актів, бо це робота дітей».
На жаль, черкаські розбишаки до слів директорки не дослухалися. Вже на ранок від дитячої творчості лишилися лише купки снігу.