додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Черкаські волонтери нагодували борщем вже 40 тисяч бійців

Черкаські волонтери нагодували борщем вже 40 тисяч бійців

0

Черкаські волонтери нагодували борщем майже 40 тисяч бійців. У місті налагодили найбільшу в країні лінію з виготовлення національної страви. "Сухий" борщ ні чим не гірший за домашній, говорять ті, хто його смакував. Переконалась в цьому і наша Юлія Доброскок.

Цих дівчат тут називають кулінарним батальйоном. Із ранку й до вечора вони дбають про фронтове меню наших захисників. Найголовніша страва – український борщ.

Людмила, волонтер: "Ми обрізаємо непотрібне. І все це відправляємо на переробку в інший цех".

А вже тут – одні пораються біля овочерізки, інші засушують нарізані овочі у спеціальній шафі. За день переробляють понад тисячу кілограмів овочів. У планах збільшити об’єми до 1600 кілограм.

А ось у цьому цеху – завершальний етап виробництва "сухого" борщику. Тут дівчата-волонтери підсушені овочі дозують та фасують у вакуумні упаковки. Вона дозволяє нарізані продукти зберігати до 2-ох років. До основного борщового набору додають господині також прянощі.

Олена, волонетер: "Томатная паста, чеснок, соль, укропчик".

До розробки рецептури активісти задіювали досвідчених технологів. Одна упаковка "сухого" борщу розрахована мінімум на 12 порцій. На кожній упаковці – світлини дівчат-волонтерів. Кожна написала бійцям своє побажання.

Андрій Бортник, організатор виробництва: "Остання партія, яку доставляли, то хлопці не хотіли розкривати аби не пошкодити світлині з дівчатами".

Черкаська лінія з виготовлення "сухого" борщу нині найбільша у країні. На її облаштування організатори витратили понад 100 тисяч доларів.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: "Технологічна лінія є, якісна робота, дотримуються вся санітарні норми. Думаю все це буде зігрівати наших хлопців".

Смакує фронтовим борщем і дружина міського голови. Каже: дівчата-благодійниці попрацювали на славу.

Анжела Одарич, дружина міського голови: "Нічим не гірший за домашній. Думаю він хлопцям буде смакувати і нагадувати про домівку".

За два місяці роботи, підраховують волонтери, черкаським борщем нагодували майже 40 тисяч бійців.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version