додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Черкаські комунальники взялися прихорошувати місто після зими

Черкаські комунальники взялися прихорошувати місто після зими

0

Черкаські комунальники взялися прихорошувати місто після зими. Роботи більш аніж досить. Черкаси зустріли весну вкрай розбитими автошляхами та засміченими вулицями. Зі сміттям борються комунальники. Більше того, цьогоріч у місті облаштують 100 майданчиків для його збору. А ще у мерії планують закупити близько6 тисяч контейнерів для приватного сектора. Натомість із дорогами все набагато складніше. Коштів на ремонт наразі немає. Про міські весняні клопоти більше розповість Вікторія Курченко.

Весна прийшла – комунальникам клопіт принесла. Зі снігом із черкаських автошляхів зійшли й рештки асфальту.
Боротися з дірявими дорогами, запевняють комунальники, вони взялися, як тільки-но потепліло. Про капітальний ремонт автошляхів немає й мови. Хоча такого потребує вже половина міських вулиць. Та до євродоріг, жаліються комунальники, Черкасам бракує аж 300 мільйонів гривень. Тому поки що дорожники лише латають ями. Та й то в борг.
Борис Оніщенко, директор КП «ЧЕЛУАШ»: «Зокрема, вже проведено вибірковий ремонт Золотоніського в’їзду, провулка Котовського, вул. Сумгаїтської. Частково ремонт виконано на вул. Енгельса, Ільїната на естакаді».
Робота кипить і на узбіччі автошляхів. Комунальники пораються біля бордюрів. Кажуть, цього року прибирати менше. За зиму на проїжджу частину висипали майже 5 тисяч тонн піщано-соляної суміші. Торік було майже вдвічі більше.

Микола Школьний, майстер із механічного прибирання автошляхів КП «ЧЕЛУАШ»: «Як мишвидко зробимо, залежить від погоди. Мидокладемо максимум зусиль, щоб місто було гарним».
Як самі не впораються, каже директор дорожнього підприємства, проситимуть помочі в містян.
Борис Оніщенко, директор КП «ЧЕЛУАШ»: «Ми будемо звертатися до населення так, як у минулому році. За певну плату запропонуємо їм виконати цю роботу. У минулому році на ці роботи в нас погодилося більше 200 осіб».
У міських парках і скверах теж шумить техніка.
Так комунальники борються з омелою та сухостоєм. Причому взялися за чепуріння дерев ще взимку.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «У парку 50-річчя прибрали сухостійні дерева,в інших скверах і парках теж. Закінчуємов парку «Перемоги», сквері «Надія».
Трохи згодом, каже Олександр Радуцький, підприємство візьметься за озеленення міських зон відпочинку.
На противагу паркам, на вулицях Черкас зараз повно сміття. У мерії кажуть: це найбільший клопіт. Тому з наступної п’ятниці в Черкасах стартує місячник із благоустрою. Зі сміттям боротимуться всім миром.
Василь Старіков, в.о. директора департаменту ЖКК МВК: «До робіт будуть залучені СУБи. Сьогоднітриває закріплення за ними, крім внутрішньодворових територій, ще й територій, які прилягають до будинків, які виходять на автомагістралі».
Містян головний комунальник Черкас закликає на суботники. У департаменті муніципальної інспекції теж активно припрошують черкасців до прибирання.
Ольга Швець, заступник директора департаменту муніципальної інспекції МВК: «Підприємці, які мають капітальні споруди, повинні прибирати в радіусі 50 м. Власники некапітальних споруд, тимчасових споруд, МАФів повинні прибирати в радіусі 20 м від кута споруди».
Нечепур каратимуть гривнею. Штрафи за ось такі «весняні сюрпризи» нині чималі. Любов до сміття коштуватиме фізичним особам від 340 до 1360 гривень. Юридичним ще дорожче – від 950 до 1700 гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version