додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Черкаське відділення "Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" у п’ятірці найкращих...

Черкаське відділення "Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" у п’ятірці найкращих у світі

0

На варті СНІДУ. Черкаське відділення "Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" серед п’ятірки найкращих у світі. За історію конкурсу, це вперше "Червону стрічку" отримує регіональна організація. Вручали нагороду міжнародні представники особисто, за круглим столом.

Тисячі претендентів, суворий відбір та міжнародні стандарти. Аби вибороти Всесвітню нагороду "Червона стрічка", черкаському представництву допомоги людям, які живуть з ВІЛ, знадобилося більше 10 років діяльності.

Віталій Коваль, заступник голови ОДА: "Вони створюють, вони залучають, вони вирішують актуальні соціальні проблеми. Я практично кожен місяць бачу їхню ініціативу".

На престижну нагороду черкаські поборники СНІДу претендували ще два роки тому. Та не склалося. Тому надалі вирішили суттєво змінити підхід. Роботу посилили та розширили. Результати, кажуть в Міністерстві охорони здоров’я, відчутні.

Наталія Нізова, представник центру контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України: "Ув’язнені особи, які лише в Черкаській області 100 % із тих, хто був обстежений і виявлений з ВІЛ-інфекціями в місцях позбавлення волі, поставлений на облік, і отримали доступ до лікування".

Вручає нагороду в номінації "Лікування, догляд та підтримка" черкаським лауреатам директор представництва ЮНЕЙДС в Україні Яцек Тишко. Він наголошує: це одна з найпрестижніших премій, і отримати її може лише справді гідна організація.

Яцек Тишко, директор представництва ЮНЕЙДС в Україні: "Это лучшие из лучших оценивают тех, которые в этот клуб попадают. Организация черкасская, она получает полное право в будущем бать с тем, кто будет определять, кто буде следущим лауреатом".

На досягнутому, обіцяють у центрі, не зупиняться. У планах вже мають кілька проектів. Реалізовувати їх будуть спільно із Корпусом Миру.

Тамара Борисова, керівник дитячого напряму ЛЖВ: "Ми розраховуємо на навчання, живому спілкуванню англомовної особи з дітьми. Буде курс тренінгів, розрахований на те, щоб жінка навчилася сама заробляти і розпоряджатися своїми коштами".

Та першочергове завдання, каже директор центру, змінити уявлення черкасців про ВІЛ/СНІД. Аби люди не мали страху перед перевірками та інфікованими.

Олена Стрижак, голова правління Черкаського обласного відділення ВБО "Всеукраїнська Мережа ЛЖВ": "За рахунок таких міжнародних донорів організацій, які готові надавати кошти на продовження проведення профілактичної роботи, для того, щоб населення проходило тести на ВІЛ, піклувалися про своє здоров’я".

Новий статус на світовому рівні, переконані волонтери центру, допоможе їм у реалізації найсміливіших проектів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version