Черкаських учнів навчали правил поведінки у Інтернеті. Зокрема, у спеціалізованій школі № 17 відбулися вікторини та відкриті уроки. Такі просвітницькі заходи приурочили до Міжнародного Дня безпеки в Інтернеті. Також викладачі знайомили школярів з Інтернет-культурою, навчали правильному спілкуванню в Мережі, розповідали про цікаві і корисні Інтернет-ресурси. Далі в сюжеті.
Кількість користувачів Інтернетом зростає щодня. Він стає частиною нашого життя, джерелом пізнання, засобом розваг та спілкування. Та разом з користю Всесвітня павутина приховує в собі і реальну небезпеку.
Віталій Левченко, учень 9-го класу: «Я вважаю, сама головна небезпека – це залежність від комп’ютерних ігор іт.д».
Дмитро Бунякін, директор черкаської спеціалізованої школи №17: «Наше завдання навчити дітей бути безпечними і користуватись Інтернетом, як одним з засобів отримання знань».
Сучасна молодь просто не уявляє свого життя без Інтернету. Однак педагоги наголошують: він не лише найбагатша в світі бібліотека знань, але й може стати джерелом розпусти, жорстокості та небезпек.
Дмитро Бунякін, директор черкаської спеціалізованої школи №17: «Багато хто вважає, що комп’ютер – це засіб для ігор – ні – це засіб для отримання знань. Вчитель має навчити учнів як користуватися цим засобом, розказати їм».
Аби навчити учнів 17-ї школи простим та ефективним правилам поведінки в Інтернеті, в усіх класах провели відкриті уроки. На них вихованці дізнались багато нового про Всесвітню мережу.
Анна Ганноцька, учениця 3-го класу: «Корисний Інтернет. Можна знайти хорошу інформацію. Можна дивитися погоду, щоб знати, що одягти. Можна читати книжки, грати в ігри».
Антон Буднік, учень 3-го класу: «Не треба спілкуватися з незнайомими людьми в Інтернеті і не казати свою адресу».
Для учнів проводили цікаві тематичні вікторини. Під час відповідей на запитання, школярі дізнавалися:як створити свій нік, які є соціальні мережі, як безпечно ними користуватися, чим корисна Вікіпедія тощо.
Вчать онлайн-безпеці в цій школі не лише школярів. Підвищують власну комп’ютерну та інтернет-грамотність і викладачі. Для них постійно проводять тематичні семінари та роз’яснювальні роботи.
Дмитро Бунякін, директор черкаської спеціалізованої школи №17: «Всі вчителі пройшли навчання за спеціальною програмою «INTEL».