додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Анатолій Бондаренко посідає останнє місце в рейтингу відповідальності міських голів країни (ВІДЕО)

Анатолій Бондаренко посідає останнє місце в рейтингу відповідальності міських голів країни (ВІДЕО)

0

Він розташувався на двадцятій сходинці з двадцяти можливих. Про це свідчать дані порталу "Слово і діло". Його аналітики відслідковують обіцянки владців і те, як вони їх виконують.

За свою каденцію міський голова Черкас публічно дав уже 88 обіцянок. Виконав лиш 25. Серед провалених обіцянок Бондаренка – низка стосуються поліпшення інфраструктури міста. Зокрема, так і невиконаного вчасно чи й зовсім ремонту обіцяних доріг і тротуарів, оновлення спортивної бази та недопущення забудови узбережжя.

Додам, що в першій трійці відповідальних міських голів країни – очільники Вінниці, Тернополя та Дніпра.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version