додому Новини на ВІККА Спортивні новини Юних майстрів малої ракетки визначили в Черкасах

Юних майстрів малої ракетки визначили в Черкасах

0

Черкаська загальноосвітня школа №33 стала місцем проведення відкритого чемпіонату міста з настільного тенісу. За нагороди турніру змагалися близько 50 юнаків і дівчат. Вони визначали найкращих у двох вікових категоріях.

Учасниками відкритого чемпіонату міста були переважно вихованці Черкаської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Вони представляли понад 10 загальноосвітніх закладів обласного центру.

Марина Бакланова, директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР: «Хочу нагадати вам відому фразу, що перемагає не сильний тілом, а сильний духом. Тож хочу побажати, щоб сьогодні справді переміг найкращий».

Анатолій Лихацький, директор Черкаської КДЮСШ: «Розраховую, що найближчим часом ми зможемо залучити більше учасників змагань і розширити їхню географію. Плануємо проведення наших змагань щорічно».

Марина Бакланова зробила перший символічний удар, після чого учасники турніру розпочали боротьбу за нагороди. У підсумку у старшій віковій категорії серед 11-13-річних спортсменів перемогу в юнаків здобув представник 7-ої школи Дмитро Гелеверя. На другому місці – Максим Кучерявий (школа №24), на третьому – Сергій Сапетко з 8-ої школи. У дівчат перемогла учениця загальноосвітньої школи №33 Олександра Коваль. Ще одна представниця цієї школи – Анастасія Красовська – стала третьою.

У молодшій віковій категорії (10 років і молодші) серед хлопців учні 33-ої школи також посіли перше та третє місця. Це відповідно Олександр Брус і Володимир Онопрієнко. А срібло тут виборов учень 31-ої гімназії Павло Шнайдер. У дівчат першість здобула представниця 20-ої школи Анастасія Запорожець. На другому та третьому місцях – Анастасія Герман (школа №33) та Дарина Саюн (гімназія №31).