додому Новини на ВІККА Спортивні новини Юні фітнесистки з Черкас підкорювали світову сцену

Юні фітнесистки з Черкас підкорювали світову сцену

0

Маленькі чемпіонки. Днями збірна команда України з дитячо-підліткового фітнесу повернулася з чемпіонату світу, який 15-16 червня проходив у Сербії. Честь нашої держави відстоювала команда, яка складалася із шістьох черкащанок та однієї донеччанки. Суперниками черкасців стали 99 спортсменів із 12 країн світу. Переможцями у своїх категоріях стали Марина Гончаренко й Анна Мельнікова. Марина була першою в категорії «ювінали 10-11 років», Анні не було рівних у категорії «діти до 7 років». Ці дві золоті медалі стали першими в історії українського дитячого фітнесу, зазначила тренер дівчат Антоніна Оробець. Загалом Україна посіла четверте загальнокомандне місце, пропустивши поперед себе Угорщину, Словаччину та Росію.