додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Христинівка» – чемпіон!

«Христинівка» – чемпіон!

0

Останніми своїх переможців визначили команди, які виступали в чемпіонаті області з футзалу. Тут за чемпіонське звання змагалися чотири колективи. Перемога в підсумку дісталася футболістам Христинівки.

Поєдинок за бронзу чемпіонату за участі «Дахнівки» та ватутінського «Ретро» виявився вельми напруженим. До перерви команди по черзі виходили вперед. Перший тайм залишився за ватутінцями – 4:3. Цей рахунок довго зберігався й після перерви. Однак, врешті-решт, гравці «Дахнівки» схилили шальки терезів на свою користь – 6:4.
У фіналі чемпіонату області зійшлися МФК «Христинівка» та «Рятівник-2». Команда Христинівки домінувала на майданчику палацу спорту «Будівельник» упродовж усього ігрового часу та здобула цілком заслужену перемогу – 3:0. До перерви у воротах «рятівників» побували два м’ячі, а в другому таймі тренер «Христинівки» Юрій Галюк встановив остаточний результат. У цій грі в його активі два голи. У черкасців кілька непоганих нагод мав Роман Поліщук, проте їх не використав.
Футболісти «Христинівки» нагороджені головним призом турніру та золотими медалями, «Рятівника» – срібними, а «Дахнівки» – бронзовими. Найкращим гравцем став Віталій Мельник із «Христинівки».