додому Новини на ВІККА Спортивні новини Відкритий чемпіонат міста з морського триборства й акватлону відбувся в Черкасах

Відкритий чемпіонат міста з морського триборства й акватлону відбувся в Черкасах

0

У Черкасах відбувся відкритий чемпіонат міста з морського триборства й акватлону. Ці змагання мали на меті перевірити готовність спортсменів до наступного сезону. За нагороди боролися близько сотні учасників. Більшість – це юні спортсмени 1999 року народження і молодші.

Учасники відкритого чемпіонату міста змагалися у трьох видах – бігові, плаванні та стрільбі. У підсумку серед найстарших дівчат перемогу в загальному заліку здобула Марія Бітюкова. А серед дівчат середньої вікової категорії першість виборола Ліза Антонюк.

Ліза Антонюк, переможниця змагань: «Занимаюсь уже полтора года. Сегодня я стала победительницей в своей категории».

Серед найстарших хлопців найсильнішим став син відомого спортивного подружжя Снєсарів Денис. Данило Божко здобув перемогу у змаганнях хлопців середньої вікової групи.

Данило Божко, переможець змагань: «Я занимаюсь плаванием. Мне 11 лет. Сегодня я стал чемпионом в своей категории».

Нагороди чемпіонату міста розіграли і чоловіки. Тут першість виборов неодноразовий переможець цьогорічних змагань різного рівня Ігор Щибиволок. Друге місце посів Антон Аханкін, а третє – Давид Мельник.

Сергій Каданцев, заслужений тренер України: «Эти соревнования явились просмотром нашей готовности к стартам 2014 года. Многие спортсмены порадовали своих тренеров. Мы надеемся, что в будущем они достигнут таких же результатов, как и их старшие товарищи».