додому Новини на ВІККА Спортивні новини Відбувся фінальній тур цьогорічного чемпіонату області з пляжного волейболу

Відбувся фінальній тур цьогорічного чемпіонату області з пляжного волейболу

0

На черкаському пляжі «Живчик» відбувся фінальній тур цьогорічного чемпіонату області з пляжного волейболу. За медалі впродовж двох днів у трьох категоріях змагалися понад 30 команд.

Учасниками фінального туру стали 20 чоловічих, 5 ветеранських і 9 жіночих команд. Традиційно змагалися не тільки волейболісти Черкащини, а й навколишніх областей.

У чоловічому турнірі прогнозовано перемогли найсильніші черкаські пляжники Максим Булатецький і Роман Романенко. У фіналі вони більш аніж упевнено здолали у двох сетах київський дует у складі Дмитра Щекоти та Андрія Левковця. Бронзу здобула ще одна черкаська пара Артеменко-Мисан. До речі, зараз Максим і Роман готуються до фінального етапу чемпіонату України, який запланований на 5-9 вересня.

У змаганнях ветеранів перемогли «Аборигени пляжу» у складі Юрія Зімніна, Ігоря Новіка та Віталія Музиченка. На другому місці ще одна черкаська команда – «Славія» (Анатолій Пікуль, Сергій Торгало й Іван Микитенко). Третій результат у тріо з Кіровограда – Олександр Гержов, Олег Кувакін та Олег Шаповал.

А ось у турнірі дівчат успіх був на боці представниць Києва Ксенії Петрової та Руслани Мочернюк. Вони у драматичному фіналі обіграли черкащанок Ірину Ходосовську та Яну Каган.