додому Новини на ВІККА Спортивні новини Важкоатлет Сергій Гречкосій став чемпіоном СНД серед ветеранів

Важкоатлет Сергій Гречкосій став чемпіоном СНД серед ветеранів

0

Черкаський важкоатлет Сергій Гречкосій став чемпіоном СНД серед ветеранів. Спортсмен виступав у віковій категорії 35 – 39 років. Суперниками черкасця на 8-му відкритому кубку СНД, що упродовж трьох грудневих днів відбувався у Львові, стали спортсмени з Росії, Білорусії, Азербайджана, Англії та України. Незважаючи на таку серйозну конкуренцію, черкаський важкоатлет впевнено виборов перемогу із сумарним результатом двоборства – 256 кілограмів. Продовжує спортивну тему Марина Лук’яненко.

Три місяці виснажливих тренувань – і ось він, результат – омріяне перше місце та заслужені лаври переможця. На 8-му відкритому Кубку СНД серед ветеранів-важкоатлетів Сергій Гречкосій виступав у складі української збірної у ваговій категорії до 85 (вісімдесяти п’яти) кілограмів. Вікова група спортсмена – від 35 до 39 років. Ще до виступу черкащанин був налаштований виключно на перемогу. Бойовий настрій та посилена підготовка зробили своє. Сергій виборов золото, випередивши спортсменів з Росії та Англії.
Сергій Гречкосій, чемпіон СНД з важкої атлетики: «По упражнениям в рывке я вырвал 116 кг, улучшил рывок на 6 кг, в толчке потолкал 140 кг, в сумме двоеборья поднял 256 кг».
Такими підсумковими показниками Гречкосій залишився задоволений. 2010 рік став для важкоатлета – роком спортивних звершень. Цьогоріч спортсмен взяв участь аж у 5-ти масштабних змаганнях.

Сергій Гречкосій, чемпіон СНД з важкої атлетики: «Это вот кубок СНГ в Бресте – 2 место, чемпіонат Украины в Кременчуге – 1 место, чемпіонат Европы, в Австрии – был я там четвертым, чемпіонат мира в Польше – 3 место, ну и вот кубок выиграл».
На досягнутому чемпіон зупинятися не збирається. Сергій вже має грандіозні спортивні плани на рік 2011. У квітні на Гречкосія чекає участь в Українських іграх ветеранів, у червні – Чемпіонат Європи у Німеччині, у вересні – Перші Європейські ігри ветеранів у Італії, а у грудні Кубок СНД у Санкт-Петербурзі.