додому Новини на ВІККА Спортивні новини Валідольна перемога «Мавп»

Валідольна перемога «Мавп»

0

Валідольна перемога «Черкаських Мавп». Провальну гру із «Дніпро-Азотом» черкащани врятували на останніх секундах. Героєм дня став американський легіонер Вінсент Хантер. Свою команду за 20 секунд він урятував, спочатку поціливши два із фолом, а потім – ефектний баззер-бітер. Переглянути цей хвилюючий момент ви можете

Рахунок у недільній зустрічі із «Дніпро-Азотом» відкрили черкащани. Але на 2 очки господарів гості відповіли трьошкою. У середині стартового періоду дніпродзержинці вже мали чотирьохочкову перевагу, а ще за кілька хвилин вийшли вперед аж на 12 балів. До першої перерви помаранчево-чорним удалося скоротити відставання до 7 очок. Але вже за кілька хвилин другої чверті гості повернули собі двозначну перевагу. У «Мавп» навпаки гра не клеїлася. Як не намагалися підопічні Арсіча виправити ситуацію на свою користь, але «Дніпро-Азот» тримав їх на піонерській дистанції. 32:40 – із таким рахунком команди пішли на велику перерву. До кінця третього періоду на майданчику нічого суттєво не змінилося – +10 продовжували вести гості. Але віру у свою команду не втрачали вболівальники. Як згодом сказав наставник черкащан, саме ця підтримка трибун зіграла вирішальну роль у кінцевому результаті гри. Тим часом наблизитися до своїх візаві ближче, ніж на 8 пунктів, господарям не вдавалося. За півтори хвилини до сирени остання надія лишалася на овертайм – трьошка від Свонсона максимально наблизила помаранчево-чорних до «Дніпро-Азоту» – 61:64. Та за 20 секунд до сирени два із фолом поцілив Хантер. За 4 секунди до кінця гри м’яч знову опинився в його руках. Практично зі свистком біг-мену вдалося влучити в кошик супротивника з дальньої дистанції. Таким чином черкащани врятували провальну гру, вийшовши із неї переможцями, – 68:67.