додому Новини на ВІККА Спортивні новини Упевнена перемога «Мавп»

Упевнена перемога «Мавп»

0

Упевнена перемога «Мавп». На домашньому паркеті черкащани обіграли БК «Миколаїв». У турнірній таблиці команда Валентина Берестнева вище підопічних Холопова всього на одну сходинку. Відтак боротьба між практично рівними за силою супротивниками була напружена. Проте обійти в майстерності дует Соломон-Стояновські гостям не вдалося. Вони разом із Пуповічем склали трійку лідерів у цій грі за результативністю. Детальніше – в наступному сюжеті.

У домашній зустрічі із БК «Миколаїв» «Черкаські Мавпи» виправдали всі сподівання своїх уболівальників. Із першої 10-хвилинки вони дали зрозуміти супротивникам, хто на майданчику господар. На першу перерву «Мавпи» пішли з відривом у 7 пунктів. Майстерну гру показав, як завжди, дует Соломон-Стояновські. На двох вони набрали 43 пункти за матч. У другій чверті до них приєднався Мільян Пуповіч. У цій грі серб відзначився першим у цьому сезоні трьохочковим кидком. Найбільший супротив черкасцям чинили миколаївські легіонери: Деніел МакКлінток і Деонте Вон. Обидва за гру записали на свій рахунок по 22 очки. Проте на останню перерву гості пішли з відставанням у майже 20 пунктів. Уже тоді стало зрозуміло, що черкасці перемогою не поступляться. Фінальна сирена зупинила гру на рахунку 88:73.
Валентин Берестнев, головний тренер БК «Миколаїв»: «Мне непонятно. Я поставил самых сильных игроков. Мне непонятно, почему они изменили рисунок, который приносил им успех в первом тайме».
Мільян Пуповіч, гравець БК «Черкаські Мавпи»: «Постарались».
Натомість тренер «Черкаських Мавп» Володимир Холопов перемозі радіє, але до своїх підопічних усе ж має чимало зауважень.

Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Игра тяжело складывалась, хоть результат нормальный, но все на нервах. Если бы Пупович сыграл все игры так, мы бы выиграли 85% игр, а не 25%, как сейчас».