У погоні за лідерами

0

Футболісти черкаського «Славутича» в чемпіонаті України знову здобули перемогу з рахунком 1:0. Цього разу вони в гостях обіграли стрийську «Скалу». «Славутич» продовжує погоню за лідерами групи «А» – «Десною» та футбольним клубом «Суми».

Господарі жваво розпочали поєдинок, запропонувавши суперникам високий темп. Однак поступово підопічні Олександра Кирилюка взяли гру під свій контроль. Наприкінці першого тайму команди обмінялися гострими моментами. Спочатку Євген Тарасенко не зміг замкнути навіс Євгена Гуда. А потім Тимофій Листопад разом з Олексієм Крупниченком нівелювали небезпечну атаку стриян. А перед самим свистком на перерву після розіграшу кутового Олег Тарасенко відкрив рахунок.
У другому таймі черкащани грали переважно на контратаках і мали кілька нагод для взяття воріт. Зокрема, могли відзначитися Дмитро Кобіков та Михайло Сергійчук. Господарі теж створили небезпечний момент, але м’яч оминув ворота «Славутича».
У цьому матчі «гірчичник» одержав Олег Тарасенко, який змушений буде пропустити принциповий домашній поєдинок із «Украгрокомом». Гра відбудеться у вівторок, 17 квітня. Її початок о 18-ій годині.