додому Новини на ВІККА Спортивні новини У Черкаській області розпочались змагання з пожежно-прикладного спорту

У Черкаській області розпочались змагання з пожежно-прикладного спорту

0

На Черкащині визначають найвправніших рятувальників. В області розпочалися змагання з пожежно-прикладного спорту. Вони відбуваються вже двадцятий рік поспіль. Так, ще у тисяча дев’ятсот дев’яностому році пожежники започаткували змагання на Кубок Олексія Жирного. У такий спосіб вони вирішили щорічно вшановувати колегу, який загинув під час ліквідації пожежі в педагогічному інституті. Подробиці цьогорічних змагань – у наступному сюжеті.

Щороку Лідія Дмитрівна з донькою Наталією – почесні гості змагань. Саме в їхню сім’ю в 1990 прийшло лихо. Дружина втратила чоловіка, діти – батька. Олексій Жирний не повернувся з чергового завдання. Він загинув, борючись із пожежею у тодішньому педінституті. Сьогодні батькову справу збирається продовжувати син.
Лідія Дмитрівна, дружина О. Жирного: «Він так: і сюди, і туди. І в міліцію хоче, і в пожежну хоче. Ще поки не знаємо ми. Ще півроку в армії, а куди далі шлях собі пролежуватиме – подивимося».
Родині героя-рятувальника на відкритті змагань – квіти та цінні подарунки.
Потому офіційний старт змагань. Цьогоріч їхній регламент дещо змінили. Так, змагання проводять не лише у Черкасах, а й у Корсунь-Шевченківському та Умані. Окрім того, команди, а їх на цих змаганнях аж чотирнадцять, цьогоріч мірятимуться силами у трьох вправах. Спершу – підйом по штурмовій драбині.

Ярослав до змагань готувався ретельно: тренувався щодня по кілька годин. Говорить: аби впоратися з завданням, потрібна неабияка витривалість, гнучкість та сила. Утім, своїм сьогоднішнім результатом юнак лишився невдоволеним.

Ярослав Савченко, учасник змагань: «Сегодня, сразу только приехал, дали боевой ремень, боевую штурмовку, не спортивную. Я не думаю, что будет хороший результат».
Тим часом підлітки намагаються впоратися із бойовим розгортанням – ще однією вправою на змаганнях. Вони – теж учасники. Ледь не кожен мріє стати рятувальником.
Руслан Ткаченко, учасник, м. Кам’янка: «Для нас рекордний час. Швидко ми це сьогодні зробили, бо вчора, як ми тренувалися, не змогли так швидко пробігти. Сьогодні в нас справді вийшло».
Далі – учасники демонстрували свої вміння у підйомі по триколінній драбині на башту.
Найкраще ж впоралися із цими трьома вправами як серед дорослих, так і дітей, команди із Звенигородського району. А вже 12 травня у Черкасах зустрінуться команди-переможці цього етапу змагань, тоді і визначать найвправніших рятувальників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version