додому Новини на ВІККА Спортивні новини У Черкасах визначили трійку найсильніших юнацьких команд із футболу (ВІДЕО)

У Черкасах визначили трійку найсильніших юнацьких команд із футболу (ВІДЕО)

0

Трійку найсильніших юнацьких команд із футболу визначили напередодні в Черкасах. Усе – у межах чемпіонату міста серед юнаків 2009-го року народження. За місця на п’єдесталі першості майже два місяці боролися десять дитячих команд. Серед переможців опинилися одразу два колективи спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Золото чемпіонату виборола "СДЮСШОР-Чайка-1" під керівництвом тренера Романа Боровиха. В останньому турі хлопці розписали нічию з "Черкаським Дніпром" – 0:0 та перемогли "СДЮСШОР-Цетус" із рахунком 5:0. Бронзові медалі у старшій віковій категорії вибороли вихованці іменитого місцевого тренера Євгенія Борисюка. Це юнаки 2010-го року народження.