«Сила та краса» – така назва фестивалю неолімпійських видів спорту, який відбувся у Черкасах. У ньому взяли участь колективи шкіл бойових мистецтв, спортивного танцю та фітнесу. Захід провели за сприяння Черкаської обласної адміністрації вперше, утім сподіваються, що він стане традиційним. Наскільки це важливо для черкаських спортсменів та їхніх родин – дізнайтеся з наступного сюжету.
Президент школи бойових мистецтв імені Віктора Синєбрюхова та клубу «Ронін» Аза Шульга розповідає: для її вихованців такі виступи – це маленькі яскраві свята. Демонструючи свої вміння на сцені, діти стають впевненішими у собі, відчувають, що справа, якою займаються, – цікава і потрібна суспільству.
Аза Шульга, президент школи бойових мистецтв «Ронін»: «Ребенок психологически закаливается, и родителям приятно увидеть своих детей на выступлениях».
Наталія, мама вихованки клубу «Ронін»: «Дети общаются с другими детками не только в своем кружке. Хотелось бы, чтоб таких мероприятий было больше».
Вихованцям клубу «Ронін» виступати на великій сцені доводиться не вперше. За півтора року існування юні каратисти й дзюдоїсти здобули визнання та чимало перемог. По-іншому і бути не може, адже засновники клубу – діти відомого майстра, неодноразового чемпіона України та Європи з карате-до, володаря третього дану чорного пояса
Аза Шульга, президент школи бойових мистецтв «Ронін»: «Для нас не в первой такое участие, недавно ездили во Львов, заняли там призовое место. Сегодня участвуем в фестивале, нам есть что показать: силу и мощь удара, бросковую технику».
Крім представників шкіл бойового мистецтва, на сцену палацу культури «Дружба народів» виходили колективи зі спортивного танцю.
Між виступами учасників публіку розважали піснею. Всього у фестивалі «Сила та краса» взяли участь 5 обласних федерацій, серед яких 10 спортивних клубів.
Віталій Коваль, начальник управління молоді та спорту ОДА: «Вже рік існує асоціація, і ідея проведення фестивалю з’явилася там. Фестиваль проходив протягом двох тижнів, і сьогодні ми організували показовий виступ різних колективів».
Захід – перший в Черкасах, але не останній, – сподіваються учасники, – їхні родини та організатори.