додому Новини на ВІККА Спортивні новини У Черкасах пройшов огляд майбутнього українського кікбоксингу

У Черкасах пройшов огляд майбутнього українського кікбоксингу

0

Черкаси стали місцем проведення змагань із кікбоксингу за програмою V Юнацьких ігор України. Нагороди виборювали представники 21 команди. Честь нашої області захищав 21 спортсмен. У підсумку наші земляки здобули 4 медалі різного ґатунку.

До Черкас з’їхалися практично всі найсильніші кікбоксери юнацького віку. Можна сказати, що це був огляд майбутнього українського кікбоксингу.
Черкащанам було важко претендувати на перемогу в командному заліку. Адже серед їхніх суперників – спортсмени тих регіонів, де умови для занять кікбоксингом кращі.
Однак господарі турніру виступили успішно, посівши IV командне місце. Попереду виявилися лише визнані лідери в цьому виді спорту – Донеччина, Крим і Харківщина.
Що стосується особистої першості, то в активі черкащан чотири медалі – дві золоті, по одній срібнійі бронзовій. Переможцями змагань стали: Вадим Науменко з Черкас (вагова категорія до 60 кг, розділ «лоу-кік», тренер Сергій Бовт) і Марина Мальована з Чигирина (до 60 кг, «фул-контакт», тренер Андрій Мальований). Срібло та бронзу вибороли ще два представники обласного центру – відповідно Євген Ткаченко (до 71 кг, «фул-контакт») та Іван Громенко (до 71 кг, «лоу-кік»).