додому Новини на ВІККА Спортивні новини Тренер “Мавп” планує прибрати з команди слабких гравців

Тренер “Мавп” планує прибрати з команди слабких гравців

0

«Черкаські Мавпи» здобули чергові перемоги в чемпіонаті України у вищій лізі над білоцерківським «Спортліцеєм». Щоправда, це були два різні поєдинки насамперед за грою. Перший матч склався легко для господарів, які виграли його майже з подвійною перевагою. А ось наступного дня черкащани схилили шальки терезів на свою користь лише в другій половині гри.

У першому матчі чемпіон вищої ліги розтрощив суперника майже з 50-очковою різницею – 100:54. Вже в першому періоді команда Володимира Холопова показала, хто є хто на майданчику. «Черкаські Мавпи» реалізували 12 трьохочкових кидків, що стало найкращим показником команди після введення нової розмітки. Вболівальники дочекалися від черкащан сотні набраних очок завдяки дальньому пострілу Дмитра Політова за секунду до фінальної сирени.
А ось у другому поєдинку господарі паркету добряче полоскотали нерви своїм прихильникам. Легко вигравши стартову чверть (26:12), другий період підопічні Володимира Холопова просто провалили (8:21). Втім, у наступних двох чвертях розлючені господарі дозволили супернику набрати лише 20 очок. А в нападі за рахунок своєї передньої лінії збільшили різницю в рахунку до цілком комфортної. У підсумку два «великих» черкащан Близнюк та Пархоменко набрали по 16 очок, а «Черкаські Мавпи» святкували успіх з рахунком 74:53. Після матчу наставник «Мавп» не виключив того, що команду залишать кілька баскетболістів, рівень гри яких не задовольняє його.
Наступний суперник лідера групи «Б» – рівненський «Пульсар». Поєдинки відбудуться в Палаці спорту «Будівельник» 27 та 28 листопада.