додому Новини на ВІККА Спортивні новини Традиційні змагання з водно-моторного спорту відбулися в Черкасах

Традиційні змагання з водно-моторного спорту відбулися в Черкасах

0

Традиційні змагання з водно-моторного спорту відбулися в Черкасах. Їх проводять щорічно та присвячують пам’яті загиблих в Афганістані. Нагадаємо, що в афганській війні загинули 102 уродженці Черкащини.

Цього року учасники Кубка пам’яті загиблих в Афганістані визначали найкращих у чотирьох класах моточовнів та в загальному заліку. Так, у класі човнів із об’ємом двигуна до 250 кубічних сантиметрів переміг Сергій Кулагін. Друге місце посів Максим Коваленко, третє – Олег Шевченко. У класі до 400 куб. см першість виборов Сергій Балацький. На другій і третій позиціях – Олександр Руденко та Сергій Іщенко. У класі двигунів до 500 куб. см не було рівних Максимові Коваленку. Місця на п’єдесталі пошани також здобули Олександр Царіннік і Микола Шиятий. У класі з об’ємом двигунів понад 500 куб. см найкращим став Сергій Коваленко. У призовій трійці також Віктор Роздобудько й Олег Кужелєв.

Перемогу в загальному заліку здобула команда причалу №5. Другий результат – у команди мікрорайону «Казбет». Третє місце вибороли представники причалу №1.

А 3-4 серпня в акваторії Дніпра біля пляжу «Живчик» відбудеться фінальний етап чемпіонату України з водно-моторного спорту.