додому Новини на ВІККА Спортивні новини Суперкубок – у ФК «Дахнівка»

Суперкубок – у ФК «Дахнівка»

0

У Черкасах завершено футбольний сезон. Традиційно його останнім акордом став матч за Суперкубок між чемпіоном обласного центру та володарем Кубка міста. Цього року почесний приз на полі Центрального стадіону розіграли футбольний клуб «Дахнівка» та володар Кубка «Дніпро-2003».

Гра вийшла справді кубковою, а її переможець визначився лише в овертаймі. Першими всередині першого тайму забили футболісти «Дахнівки». Дмитро Корольов, вийшовши сам на сам, спокійно переграв голкіпера та відправив м’яч у порожні ворота. Суперники відповіли на початку другого тайму, коли Віталій Підвисіцький також реалізував вихід сам на сам. А невдовзі після цього дахнівчани залишилися в меншості. Через дві жовті картки поле залишив Корольов. Швидко «Дніпро-2003» вийшов уперед: Підвисіцький удало виконав пенальті. Втім футболісти Дахнівки змогли відігратися за кільки хвилин до завершення основного часу завдяки влучному удару В’ячеслава Гамалія. А автором переможного голу в першому екстра-таймі став гравець ФК «Дахнівка» Олександр Лобков, влучно пробивши головою. У підсумку, 3:2 на користь чемпіона Черкас, який і став володарем Суперкубка міста.
Перехідний кубок, диплом, медалі та грамоти переможцям вручили голова Черкаської міської федерації футболу Володимир Ковальов і майстри спорту СРСР Ігор Кобилочний і Леонід Ніколюк. До речі, ФК «Дахнівка» вдруге в своїй історії виграв Суперкубок Черкас.