Спартакіада триває

0

Триває щорічна Спартакіада обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо». Черговим її видом стали змагання з рукопашного бою. У них взяли участь 34 спортсмени з 9 колективів фізичної культури.

У підсумку в командній першості перемогу здобули представники Черкаської академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Друге місце посіла команда Управління МВС України в Черкаській області. Третіми фінішували спортсмени Управління служби безпеки в Черкаській області.
Що стосується особистого заліку, то тут медалі розігрувалися у шести вагових категоріях. І перші місця вибороли представники двох команд – Академії пожежної безпеки та Управління МВС. Спортсмени академії перемогли у категоріях до 70-ти, 75-ти та понад 85 кг. Це Віталій Самусенко, Андрій Тютюнник, та Ігор Приходько. А представники управління МВС у Черкаській області стали першими у категоріях до 65-ти, 80-ти та 85 кг. Переможцями Спартакіади стали Роман Коваленко, Олег Музиченко та Володимир Фанталін.