додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Шарм» став чемпіоном Черкас із футзалу

«Шарм» став чемпіоном Черкас із футзалу

0

«Шарм» став чемпіоном Черкас із футзалу. Команда впевнено пройшла всю турнірну дистанцію, не зазнавши жодної поразки. Деталі останнього туру чемпіонату – в Олега Кукси.

Чемпіон Черкас визначився в останньому турі. В центральному матчі ігрового дня зійшлися конкуренти «Шарму» в боротьбі за золото – «Цетус» та «Альтаїр». Вони посідали відповідно друге та третє місця. Напружений і безкомпромісний поєдинок сильнішого так і не виявив – нічия 1:1.
Після цього на майданчик вийшли футболісти «Шарму» та «Урагану». Лідер змагань не залишив своєму супернику жодних шансів. «Шарм» зіграв справді по-чемпіонськи, розгромивши команду із Кривоносівки з рахунком 5:0. Таким чином, саме «Шарм» здобув звання чемпіона Черкас.
Друге місце в чемпіонаті Черкас посів «Цетус». Бронзові нагороди – в «Альтаїра». До провідної п’ятірки також увійшли «Черкасигаз» та «Ураган».
Найближчої неділі 16 найкращих команд за підсумками зональних турнірів зіграють матчі 1/8 фіналу чемпіонату області. Поєдинки цієї стадії розіграшу прийматиме Монастирище.