додому Новини на ВІККА Спортивні новини Сергій Гречкосій на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед ветеранів посів перше...

Сергій Гречкосій на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед ветеранів посів перше місце

0

Наші на світовій спортивній арені! Вперше українські ветерани важкої атлетики вибороли на найпрестижніших світових змагання загальнокомандне перше місце. Серед тих, хто захищав честь України, був наш земляк – Сергій Гречкосій. Змагання відбувалися на Кіпрі. Виборювати перемогу важкоатлету довелося в серйозних суперників – спортсменів із тридцяти трьох країн світу. Попри серйозну конкуренцію, спортивний марафон для черкаського богатиря завершився здобуттям першого місця. Продовжує Марини Лук’яненко.

27-ий Чемпіонат світу з важкої атлетики серед ветеранів цьогоріч проходив на Кіпрі. Змагалися спортсмени упродовж тижня. До містечка Лімасол їх з’їхалося близько семисот. Усі, як один, за перемогою. Черкасець Сергій Гречкосій виступав у віковій групі «35-39 років» і ваговій – до 85 кілограмів. До Чемпіонату важкоатлет готувався неабияк. Посилені тренування та чималий досвід зробили своє. Головним суперником черкасця став спортсмен із Лівану. Зібравши волю в кулак, Сергій не дав супротивнику жодного шансу.
Сергій Гречкосій, чемпіон світу з важкої атлетики серед ветеранів: «В рывке мы порвали по 110 кг, атлета из Ливана был легче, чем я, поэтому он занял первое место в рывке, а я второе. В толчке Ливанец потолкал 141 кг, а я во второй попытке – 142 кг, то есть я его уже обошел. В третей попытке успешно поднял вес штанги 150 кг».
За підсумками двоборства, Сергій підняв 260 кілограмів, обійшов ліванця на 9 одиниць і виборов золото. Друге місце відповідно посів спортсмен з Лівану. Третє виборов француз.

У командному заліку вперше за всю історію Чемпіонату перше місце посіла Україна, обійшовши Росію на 2 очки. На третьому місці опинилася Венесуела.

Попереду в Сергія Гречкосія – чемпіонат світу 2012 року у Львові та всесвітні ігри ветеранів у Турині.
Сергій Гречкосій, чемпіон світу з важкої атлетики серед ветеранів: «Прошлые всемирные игры были в Сиднее, в Австралии, участвовали в них 43 тысячи спортсменов, то есть это на самом деле грандиозное событие».
Тож попереду в черкаського чемпіона – короткий перепочинок і підготовка до нових звершень у світі спорту.