додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Рятівник» – чемпіон міста

«Рятівник» – чемпіон міста

0

Команда Академії пожежної безпеки «Рятівник» удруге стала переможницею чемпіонату Черкас із футзалу. У фіналі «Рятівник» у напруженій боротьбі здолав футболістів «Цетуса» – 3:2. Третє місце вибороли футболісти «Дахнівки».

Майбутній переможець змагань першим відкрив рахунок – відзначився Віталій Тусь. Після пропущеного м’яча «Цетус» атакував більше. Але захист «Рятівника» на чолі з голкіпером Костянтином Григоренком надійно оборонявся, не дозволивши суперникам вразити свої ворота. Після перерви «Цетус» продовжував атакувати і, врешті-решт, відновив рівновагу. «Рятівник» грав на контратаках, дві з яких принесли йому успіх. Спочатку Ігор Жук знову вивів свою команду вперед, а згодом Сергій Руденко втретє змусив капітулювати голкіпера «Цетуса». Після цього гравець «Цетуса» Костянтин Скорняков скоротив відставання до мінімуму. Останні хвилини матчу минули біля воріт «Рятівника», який усе ж вистояв.

У поєдинку за «бронзу» футболісти «Дахнівки» обіграли «Шарм» із рахунком 3:1, незважаючи на те, що футболісти «Шарму» атакували більше.

А в суботу, 16 березня, в палаці спорту «Будівельник», починаючи з 9-ої години, відбудуться матчі 1/8 фіналу чемпіонату області із футзалу. Цього ж дня глядачі матимуть змогу побачити поєдинки Суперкубка України серед ветеранів у двох вікових групах. Зокрема, в одному з них у категорії 50+ черкаська «Вікторія» зіграє з донецькою командою «Зугрес».