додому Новини на ВІККА Спортивні новини Поступилися «Дніпро-Азоту»

Поступилися «Дніпро-Азоту»

0

«Мавпи» поступилися «Дніпро-Азоту». Останню гру в цьому році черкащани програли з рахунком 74:81. Нагадаю, перша зустріч із командою із Дніпродзержинська закінчилася для підопічних Холопова перемогою. Це була болюча поразка для «Дніпро-Азоту» – 71:96. Та з оновленим складом гравців і новим тренером гостям черкаського паркету таки вдалося взяти реванш. Із подробицями Марія Гаврилян.

Із перших хвилин зустрічі стало зрозуміло, що боротьба за перемогу буде важкою. Агресивний захист обох команд призвів до великої кількості фолів і штрафних. Проте перша 10-хвилинка була доволі результативною – 24:24. Гості не випускали господарів у великий відрив, переважно завдяки високому відсотку реалізації дальніх кидків. Натомість черкащанам такі трюки вдавалися погано. На велику перерву вони пішли з відставанням у три очки – 42:39. На початку третьої чверті «Дніпро-Азот» відірвався на 6 пунктів. До слова, більшої переваги протягом всієї гри суперникам не вдавалося досягти. Потім Трент Плейстед самотужки зрівняв рахунок. Після чого «Мавпам» нарешті вдалося вирватися вперед. Проте на останню перерву вони пішли з відставання в одне очко. У завершальному періоді обидві команди змусили добряче понервуватися своїх уболівальників. Усередині чверті 5 пунктів підряд Стояновські вивели «Мавп» уперед – 72:66. У відповідь супротивники влучили в наш кошик трьохочковим. А за півтори хвилини до завершення гри Стенлі Прінгл самотужки обіграв господарів – 10:0. Розгублені Соломон, Неруш і Стояновські натомість припустили кілька важливих утрат. Матч завершився із рахунком 74:81.

Дональдас Кайріс, головний тренер БК «Дніпро-Азот»: «Игра была сложная, мы знали, что играем против хорошей команды. Мы знали, что нужно делать в защите. В большинстве случаев нам это удалось».

Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «В очередной раз это фатальный рок. При равном счете нам забили 2 очка, и в концовке мы допустили ряд ошибок, за это поплатились результатом игры».
Такою була остання гра «Черкаських Мавп» у цьому році. Наступна відбудеться вже 10 січня 2012-ого. Першими супротивниками помаранчево-чорних стануть одесити. А першу домашню зустріч черкащани проведуть 18 січня проти БК «Київ».