додому Новини на ВІККА Спортивні новини Після трьох поспіль поразок черкащани спромоглися на перемогу

Після трьох поспіль поразок черкащани спромоглися на перемогу

0

«Мавпи» продовжують боротьбу. Після трьох поспіль поразок черкащани спромоглися на перемогу. Цими вихідними помаранчево-чорні зустрічали супротивників на домашньому паркеті. Третю гру серії матчів плей-оффу вони розгромно програли. Натомість у четвертій – здобули «валідольну» перемогу. Як це було – далі в сюжеті Марії Гаврилян.

П’ятнична гра в Черкасах розпочалася за сценарієм двох попередніх. Рахунок відкрили черкащани. Але жага до перемоги в гостей була сильнішою. Майже відразу вони перехопили лідерство. Дві «трошки» поспіль від Делінінкайтіса під кінець чверті лише скоротили відставання господарів – 15:18. Та вже зі старту другої 10-хвилинки феросплавники продовжили збільшувати дистанцію. Зусиллями Хантера й Томаса вдавалося тримати її не на критичному рівні. На велику перерву підопічні Арсіча пішли із відставанням у -5 пунктів. Та вже в середині третього періоду завдяки активним діям трійки Гуін-Шаппел-Кулпеппер гості повели +22. Знівелювати таку перевагу своїх візаві черкащани не зуміли. Першу домашню гру серії вони програли з рахунком 76:83.

Йовіца Арсіч, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «

Натомість у неділю «Черкаські Мавпи» зуміли впоратися зі своїми емоціями. У першій чверті вони вирішили показати всім, хто в домі господар. У середині першого періоду вони повели +8. Проте до перерви цю перевагу розгубили – 23:24 на користь гостей. Другу 10-хвилинку команди провели на рівних. Так її і завершили – 41:41. Натомість у третій чверті підопічні Арсіча проявили справжній характер. Героєм періоду став Чарльз Томас. Із його трьохочкового розпочався ривок господарів. Він же із сиреною і закрив чверть, поціливши в кошик запоріжців із 9-ти метрів. Цим забезпечив відрив своїй команді в 10 очок. Та найбільш нервовою і для супротивників, і для їхніх фанів стала вирішальна 10-хвилинка. Феросплавники зуміли наздогнати своїх візаві, здолавши 12-бальну перевагу за кілька хвилин до сирени. Жорстока боротьба точилася на майданчику до останньої секунди, та перемогу вирвали все ж господарі – 87:85.

Кирило Большаков, головний тренер БК «ФЕРРО-ЗНТУ»: «Мы увлеклись дальними бросками, которые у нас были не на должном уровне. Но настроя на борьбу у Черкасс, видно, сегодня было больше, чем у нас».