додому Новини на ВІККА Спортивні новини Після п’ятимісячної перерви великий футбол повернувся до Черкас

Після п’ятимісячної перерви великий футбол повернувся до Черкас

0

Після п’ятимісячної перерви великий футбол повернувся до Черкас. Футбольний клуб «Славутич» зіграв перший домашній поєдинок другого етапу чемпіонату України. Підопічні Сергія Пучкова приймали лідера групи «А» – чернігівську «Десну». Матч завершився з рахунком 1:0 на користь господарів поля.

Поєдинок у Черкасах був центральним у другому турі у групі «А». Чернігівська «Десна» завітала до нашого міста в ранзі беззаперечного лідера, маючи при цьому «нуль» у графі поразок. І саме в матчі зі «Славутичем» підопічні Олександра Рябоконя зазнали першої невдачі в чемпіонаті.

Черкащани з перших хвилин повели наступ на ворота суперників. Активністю відзначилися Євген Ушаков, Михайло Лисоконь, Роман Дацюк. Зокрема, перший виграв більшість верхових дуелей у своїх опонентів. Також добре попрацював на «другому поверсі» Олег Тарасенко, який у цьому матчі гра у півзахисті. Чернігівці відповіли досить небезпечними ударами Чепурненка та Мельника.

Кінець першого тайму та початок другого минули в атаках «Славутича». Запам’яталися два дальні удари Сергія Панасенка. Після одного з них свою реакцію довелося демонструвати голкіперові «Десни». А єдиний у матчі гол виявився несподіваним. Неузгодженість дій голкіпера гостей та захисника Жука призвела до автоголу останнього, який головою відправив м’яч у власні ворота. Після забитого м’яча господарі продовжували тиснути на захист суперників. Активно увійшов у гру Михайло Сергійчук, який мав кілька нагод для взяття воріт. У підсумку поєдинок завершився мінімальною перемогою «Славутича» з рахунком 1:0.

Олександр Рябоконь, головний тренер ФК «Десна»: «У нас не получилось положить мяч на траву и завязать что-то комбинационное. А гол, который решил исход встречи, достаточно нелепый, но это гол. Не хотелось начинать с поражения, давно забыли, что это такое».

Сергій Пучков, головний тренер ФК «Славутич»: «Тяжелая игра, вы представляете, какое напряжение у ребят. Хотели показать достойную игру, приложили максимум усилий. Боязнь за результат не дала возможности создать больше моментов».

Незважаючи на поповнення свого доробка трьома очками, «Славутич» залишився на четвертій сходинці турнірної таблиці, адже обидві тернопільські команди теж виграли.

Найближчої суботи на підопічних Сергія Пучкова чекає нелегкий двобій у Тернополі з «Нивою».