додому Новини на ВІККА Спортивні новини Перша виїзна гра «Черкаських Мавп» принесла чергову поразку

Перша виїзна гра «Черкаських Мавп» принесла чергову поразку

0

Перша виїзна гра «Черкаських Мавп» принесла помаранчево-чорним чергову поразку. Зустріч із минулорічним чемпіоном Суперліги київським «Будівельником» завершилася з рахунком 81:75. Сценарій зустрічі був подібний до гри з івано-франківською «Говерлою». Незважаючи на статус гостей, «Мавпи» вже у стартовій 10-хвилинці вийшли вперед. Проте господарям майданчика вдалося переломити хід гри в останній чверті.

Незважаючи на статус гостей, «Черкаські Мавпи» вже у стартовій 10-хвилинці довели чинному чемпіону Суперліги (київському «Будівельнику»), що гра легкою не буде. Першу половину матчу черкасці завершували з перевагою у вісім пунктів. І лише дальній постріл Джека МакКлінтона на останніх секундах дозволив господарям дещо скоротити відставання в рахунку – 32-37. Він став найрезультативнішим гравцем «Будівельника», набравши за всю гру 18 очок. Аналогічний результат здобув і наш Войдан Стояновські. Лише за першу половину гри він виборов для команди 12 очок. Проте вже у третій чверті кияни активізувалися. На останню перерву «Будівельник» вийшов із відставанням в один пункт. А кульмінація поєдинку припала на його завершальні хвилини. Моріс Олмонд, забивши два з фолом, скоротив розрив у рахунку на 2 пункти. «Черкаські Мавпи» мали всі шанси перемогти. Та «Будівельник» приступив до активного захисту свого статусу. Численні помилки підопічних Володимира Холопова відвели перемогу від помаранчево-чорних на 6 очок. Видовищний і напружений матч завершився з рахунком 81:75 на користь лідера чемпіонату.

Звєздан Мітрович, головний тренер БК «Будівельник»: «Еще одна победа. Меня это, как тренера, удовлетворяет. Я доволен сегодня».

Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «На мой взгляд, получилась неплохая игра. Показали противнику вязкий баскетбол. Мы неплохо поборолись, но большое количество потерь похоронило для нас положительный результат».
Третя поспіль поразка дещо пригнітила Володимира Холопова та його підопічних. Проте прагнення до перемоги в помаранчево-чорних лише зміцніло. Воно стане їм в нагоді в боротьбі проти БК «Київ» у п’ятницю, 21 жовтня.