Переможець не змінився

0

Протягом п’яти днів на Центральному стадіоні Черкас тривав третій міжнародний дитячий футбольний турнір «Кубок Австралії-2012». Цього року в ньому взяли участь 5 українських та одна білоруська команди. Переможцями турніру вдруге поспіль стали юні футболісти Дніпропетровська.

12-річні гравці представляли відомі футбольні школи Дніпропетровська, Маріуполя, Полтави, а також Кременчука та білоруського Борисова. Честь нашого міста захищали вихованці ДЮСШ «Дніпро-80» під керівництвом тренера Андрія Фощія. Він, до речі, особисто доклав чимало зусиль для організації та проведення турніру.

Торішні переможці, вихованці академії дніпропетровського «Дніпра» знову стали володарями головного призу, здобувши перемоги в усіх поєдинках. На другому місці білоруський «БАТЕ», на третьому – маріупольський «Іллічівець». Юні черкаські футболісти посіли останнє місце, вигравши тільки один матч. Засновник турніру Олексій Мамалига, який є випускником ДЮСШ «Дніпро-80», не зміг бути присутнім на змаганнях. Тож призи учасникам вручали його родичі.

Юні спортсмени отримали як командні, так і індивідуальні призи. Зокрема, найкращим гравцем турніру визнаний дніпропетровець Максим Роговський. А ось черкащанин Артем Олійник отримав приз глядацький симпатій.