додому Новини на ВІККА Спортивні новини Найвлучніше стріляють черкасці

Найвлучніше стріляють черкасці

0

Найвлучніше стріляють черкасці. Це довів наш земляк Сергій Куліш. Відкритий чемпіонат України з кульової стрільби з пневматичної зброї у Львові зібрав найтитулованіших спортсменів країни. Свою першість на цих змаганнях Сергій Куліш підтвердив уже вчетверте. Подробиці спортивних успіхів нашого спортсмена дивіться в наступному сюжеті.

Відомий стрілець, курсант Академії пожежної безпеки Сергій Куліш годинами був у тирі. У такому інтенсивному темпі він готувався до відкритого чемпіонату України з кульової стрільби з пневматичної зброї. Бо мав реальний шанс на перемогу.
Сергій Куліш, чемпіон України з кульової стрільби: «Перед цими змаганнями були збори, вони тривали 12 днів. Кожен тренувався по 5-6 годин. Такі тренування виснажливі, але вони і допомагають».
Змагання з кульової стрільби зібрали найсильніших спортсменів країни.
Сергій Куліш, чемпіон України з кульової стрільби: «На першому старті я здобув 591 очко, для мене такий результат не дуже добрий. А от на другому старті я зібрався, треба було показати гарний результат, бо я ж у збірній України».
Попри запеклу боротьбу, спортивний марафон для Сергія Куліша завершився здобуттям золота. Його результат – 598 очок. Такий на Олімпійських іграх у 2008 році показав спортсмен із Китаю, який став переможцем. Свою першість серед дорослих на цих змаганнях Сергій Куліш підтвердив уже вчетверте.
Микола Вдовиченко, тренер: «Цей результат перевершив на 4 очки майстра спорту міжнародного класу. Кожен спортсмен просто мріє про такий результат».