«Мавпи» vs «Азовмаш»

0

«Черкаські Мавпи» зіграли проти однієї з найсильніших команд Суперліги – БК «Азовмаш». Дива, на жаль, не сталося. Підопічні Холопова програли маріупольським «левам» 19 очок. Гра закінчилася з рахунком 84:65. Виїзна зустріч стала ще й особистою поразкою Уілла Соломона. Через травму американець набрав рекордно низьку кількість балів у цьому сезоні – лише 8. Подробиці дивіться далі.

Серйозний супротивник, травма Соломона, новий гравець у складі. Все це у сумі послабило шанси «Черкаських Мавп» на перемогу в черговому виїзному матчі. Вже у першій 10-хвилинці стало зрозуміло, що господарі поля не поступляться. Маріупольські «леви» не випускали гостей у великий відрив. Чверть завершилася з рахунком 21:19. Надалі ситуація для черкащан складалася все гірше. Володимир Холопов був вимушений посадити Соломона на лаву запасних. Травма гравця, отримана напередодні, не дала змоги американському легіонеру показати якісну гру. Натомість непоганий результат показав Іварс Тімерманіс, записавши на свій рахунок 18 балів. Йому не вистачило одного підбору до дабл-даблу. Проте й це черкаську команду не врятувало. Найбільш провальною стала остання 10-хвилинка. Під натиском супротивника «Мавпи» протягом першої половини періоду не забили практичного жодного м’яча. Фінальна сирена зупинила гру на рахунку 84:65. Найкориснішими в цій зустрічі для своєї команди, окрім Тімерманіса, стали Стояновські (12 очок), а також новий гравець Олександр Панченко. До свого активу він записав 9 пунктів і 2 результативні передачі.
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Сегодня вторая половина – 10 подборов сделали игроки «Азовмаша» на нашем кольце. Это деморализует любую команду. Плюс мы очень неудачно действовали в нападении».
У змаганнях другого кола чемпіонату помаранчево-чорні кольори «Черкаських Мавп» захищатиме ще один новий гравець. Керівництво клубу підписало угоду з американським центровим Трентом Плейстедом. Легіонер замінить у команді Райана Райта, з яким днями була припинена співпраця.