додому Новини на ВІККА Спортивні новини Кубок області з фехтування зібрав молодих українських та російських спортсменів

Кубок області з фехтування зібрав молодих українських та російських спортсменів

0

Відкритий Кубок області з фехтування на шаблях упродовж двох днів тривав у Черкасах. Його учасники виборювали нагороди у двох вікових категоріях. До нашого міста завітали не лише спортсмени з різних регіонів України, а й із сусідньої Росії.

Загалом у змаганнях із фехтування на шаблях взяли участь 76 спортсменів. Вони представляли Черкаси, Одесу, Миколаїв, Київ і Вишневе. А з Росії приїхали юні шаблісти Москви та Санкт-Петербурга. Однак тон задавали українські шаблісти.
Змагання проходили у двох вікових групах – серед юнаків і дівчат 1998-99 та 2000 років народження і молодших. В особистому заліку вихованці черкаських тренерів Людмили Шкалікової та Альони Кукси здобули два перших місця. У турнірі старших хлопців переміг Роман Куксенко. А серед молодших дівчат найкращою стала Лєра Гнідашева. Змагання молодших хлопців виграв киянин Іван Писаренко, а старших дівчат – Евеліна Максимова з Миколаєва.
У загальному заліку серед старших хлопців перемогли господарі, а серед молодших – миколаївці. Наші юні шаблісти посіли тут друге місце.