Кубок губернатора

0

Закінчився перший розіграш футбольного Кубка голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба серед сільських команд школярів. На I етапі 20 команд районів були розділені на 7 груп за територіальним принципом. 7 переможців та краща команда з тих, які посіли другі місця, продовжили боротьбу в чвертьфіналі. А у вирішальному поєдинку зійшлися команди Шполянського й Тальнівського районів.

У півфіналі шполянські школярі за сумою двох матчів обіграли золотоніських – 2:0 і 3:2, а тальнівські – уманських – 0:1 і 3:0.
Фінальний поєдинок відбувся на полі Центрального стадіону Черкас. Це була гра рівних суперників. Напередодні багато хто віддавав перемогу команді Шполянщині, де створені належні умови для розвитку дитячо-юнацького футболу. Однак тальнівські школярі показали себе гідними суперниками. Перша тридцятихвилинка минула без голів. Основні події у фіналі розгорнулися після перерви. Рахунок відкрили шполяни зусиллями Олександра Заліщука. Але практично відразу тальнівчани відповіли влучним ударом Олександра Обуховського. Втім останнє слово залишилося за юними футболістами Шполянського району. Автором переможного голу став Володимир Кравченко. Таким чином, перемігши 2:1, вихованці тренера Петра Славінського стали першими володарями Кубка губернатора. Саме їм вручили головний приз турніру. Учасники фіналу також отримали подарунки від віце-президента Федерації футболу України Володимира Лашкула.
У подальшому організатори турніру планують зробити його традиційним. Це, на їхню думку, сприятиме більш активному залученню сільських дітей до занять спортом.