Кубок Австралії

0

Усеукраїнський дитячий футбольний турнір «Кубок Австралії» серед 10-річних хлопчаків відбувся в Черкасах. Він пройшов під патронатом випускника футбольної школи «Дніпро-80» Олексія Мамалиги, який живе та працює в Австралії. Організатором та ініціатором турніру виступив тренер школи «Дніпро-80» Андрій Фощій.

Упродовж чотирьох днів на футбольному полі фізкультурно-оздоровчого комплексу змагалися вісім команд. Серед них – «Металіст» (Харків), «Аметист» (Олександрія), «Олімпік» (Кіровоград). «Кремінь» (Кременчук), «Явір» (Сміла) та три команди вихованців футбольної школи «Дніпро-80».
Турнір відбувався за коловою системою. У підсумку його переможцями стали юні футболісти Харкова. Друге місце посів «Олімпік». До трійки призерів потрапив і «Кремінь». Наступні два місця в господарів змагань. Четвертими фінішували представники команди «Дніпро-80-Вікторія», п’ятими футболісти «Дніпра-80».
Після завершення турніру переможці отримали кубок, вимпели, грамоти та медалі. Всі учасники нагороджені цінними подарунками. Вручено й індивідуальні призи. Кращим гравцем став кіровоградець Дмитро Касимов, воротарем – Єгор Усиченко, а бомбардиром – Еміль Мустафаєв.