Футбольні зірочки-2010

0

Другий рік поспіль на Черкащині проведено масові змагання з футболу під егідою органів внутрішніх справ. Участь у них беруть 13-15-річні хлопці. Цього тижняв Черкасах відбувся груповий турнір Всеукраїнських змагань «Футбольні зірочки-2010». Нашу область представляла команда Чигиринського навчально-виховного комплексу №2 – переможниця обласного фіналу.

Суперниками наших хлопців у груповому турнірі були їхні однолітки з Чернігівської та Київської областей, а також столиці України. Згідно з регламентом змагань, переможець групи одержував право зіграти у фіналі Всеукраїнських змагань «Футбольні зірочки».
Юні футболісти Чигирина у фіналі обласного турніру перемогли команду Ватутіного. Тепер нашим хлопцям потрібно було довести свою силу в поєдинках із командами, які стали переможцями регіональних змагань. І чигиринці успішно впоралися із завданням, обігравши всіх суперників. Представники Черкащини по черзі здолали команди Чернігівщини – 2:1, Київщини – 2:0 і столиці – 1:0. Таким чином, саме господарі групового турніру посіли перше місце. Другими фінішували юні футболісти Чернігівської області. Третій результат – у представників Київщини. І на четвертому місці команда Києва.
Тепер чигиринські хлопці змагатимуться у фіналі Всеукраїнських змагань «Футбольні зірочки-2010». Вирішальні поєдинки відбудутьсяв жовтніу столиці України.