додому Новини на ВІККА Спортивні новини Футболісти черкаського «Славутича» зіграли перший офіційний поєдинок у цьому році

0

Футболісти черкаського «Славутича» зіграли перший офіційний поєдинок у цьому році. У рамках 17 туру чемпіонату України в другій лізі підопічні Олександра Кирилюка приймали хмельницьке «Динамо». Матч пройшов за переваги господарів поля. Однак вразити ворота суперника їм вдалося лише раз.

Поєдинок зібрав рекордну кількість глядачів цього сезону – понад вісім тисяч. Перші хвилини минули без особливих загроз воротам обох команд. А більш серйозно за справу гравці «Славутича» взялися у другій половині першого тайму. Активністю виділялися Михайло Сергійчук і Валентин Горкун, проте їх у вирішальній стадії підвела влучність.
На початку другого тайму Сергійчук не реалізував вихід сам на сам. Але відразу після цього господарі відкрили рахунок: після потужного удару Євгена Гуда першим на добиванні був Дмитро Кобіков. Наприкінці зустрічі той же Сергійчук міг збільшити перевагу, однак знову не переграв голкіпера «Динамо» Іваненка. Тож у підсумку – 1:0 на користь «Славутича».
Після 17 турів в активі «Славутича» 36 очок, і він, як і раніше, третій. Попереду «Суми» (43 очки) та «Десна» (42). У четвер, 12 квітня, черкаські футболісти зіграють у Стрию зі «Скалою».