додому Новини на ВІККА Спортивні новини Черкаські волейболістки залишились без медалей

Черкаські волейболістки залишились без медалей

0

Впродовж шести днів у палаці спорту «Будівельник» змагалися 6 збірних областей, зокрема й команда Черкащини. Втім, назвати її виступ вдалим ніяк не можна.

Медалі турніру розіграли команди Запорізької, Волинської, Рівненської, Донецької, Черкаської областей та Автономної Республіки Крим. Уже з перших турів визначилися лідери – волейболістки Запоріжжя та Волині. Фактично доля першого місця вирішувалася в їхньому очному протистоянні. Суперницям довелося зіграти всі п’ять партій. Сильнішими виявилися запоріжанки – 3:2.
Команда Черкащини під керівництвом Світлани Остапенко в підсумку посіла передостаннє п’яте місце. Наші дівчата спромоглися виграти лише в аутсайдера команди Криму (3:0). Натомість черкаські волейболістки поступилися з рахунком 0:3 збірним Волинської, Рівненської та Запорізької областей, а представницям Донеччини програли в чотирьох партіях.
Переможцем турніру стала команда Запорізької області, волинянки – другі, представниці Рівненщини фінішували третіми.