Черкаські самураї

0

Днями у Харкові відбувся Міжнародний турнір з кендо. Це традиційне японське фехтування. Дослівно можна перекласти як «шлях меча». Тому основна зброя кендоїстів – це бамбукові мечі. За допомогою них вони демонструють міць, волю та силу духу. В сучасній Японії кендо це один із видів спорту. Тому не випадково на ці змагання приїхали спортсмени із Японії. Також участь взяли фехтувальники із Німеччини, Англії, Голландії, Іспанії, Молдови, Росії, України та інших держав. Міжнародний турнір зібрав понад 170 спортсменів. Як черкаські кендоїсти представили Україну на цих змаганнях знає кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

Цьогоріч міжнародний турнір з кендо зібрав найсильніших фехтувальників з усього світу. Наслідуючи японських самураїв, кендоїсти на міжнародному турнірі показали справжнє бойове мистецтво. Черкаські спортсмени стали не винятком. Майже два роки вони готувалися до цих змагань. Тренування були дуже насиченими.
Денис Вагеник, кендоїст: «Перед змаганнями ми 4 рази на тиждень постійно займалися і кожен день дома спеціально займалися фізпідготовкою».
Такі тренування не були даремними. За результатами турніру черкаські спортсмени здобули друге місце. Найсильнішими виявилися удари японсько-російських кендоїстів. Вони і отримали золоту нагороду. Для черкасців – це значна перемога, оскільки несправедливо було б обіграти команду країни-засновниці цього бойового мистецтва. Учасник змагань Денис Вагеник ділиться секретом успіху на цьому турнірі.

Денис Вагеник, кендоїст: «Командний дух, я б сказав, несподівано для нас це все зіграло роль, ми відчули себе одним колективом і це дуже сприяло нашому руху вперед».
До речі, всі команди на змаганнях та назви вправ звучать японською. Тож, черкаські спортсмени вже потроху нею оволодівають.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version